,

,

Bezšvové nohavičky

Hľadáš pohodlie pri každom pohybe? Vytesali sme definovanosť a predstavujeme Vám nohavičky bez obmedzenia či sťahovania! #BR Navrhnuté tak, aby sa pohybovali s Tebou. Praješ si NOHAVIČKY s TEXTOM? Napíšte nám správu cez KONTAKTNÝ FORMULÁR, ktorý je uvedený nižšie.  PARAMETRE: Značka: Bathrobe By Empero | Materiálové zloženie: nylon 90%, elastan 10% + 100% bavlnená vkladka ODPORÚČANÁ ÚDRŽBA: Maximálna teplota prania do 40°C. Výrobok sa nesmie bieliť. Výrobok sa nesmie sušiť v bubnovej sušičke. Žehlenie pri maximálnej teplote 110°C NA RUBY! Výrobok sa nesmie čistiť chemicky. 

Cena od 8,00 €

Bavlnené tango nohavičky #BR

Sexy. Chic. Powerfull ✨ Presne takto sa budete cítiť v naších 100% bavlnených nohavičkách. Váš pohyb nebol nikdy pohodlnejší.  Máte záujem o text na nohavičky?  kontaktujte v nižšie uvedenom formulári.    PARAMETRE: Značka: Bathrobe By Empero | Materiálové zloženie: 100% bavlna ODPORÚČANÁ ÚDRŽBA: Maximálna teplota prania do 40°C. Výrobok sa nesmie bieliť. Výrobok sa nesmie sušiť v bubnovej sušičke. Žehlenie pri maximálnej teplote 110°C NA RUBY! Výrobok sa nesmie čistiť chemicky. 

Cena od 4,99 € 6,99 €

Krajkové nohavičky

Romantické bavlnené nohavičky zdobené krajkou, v ktorých sa nebudete cítiť iba pohodlne, ale aj príťažlivo a žensky. Takto pre Vás navrhnuté aby Vás robili šťastné.  PARAMETRE: Materiálové zloženie: 100% bavlna + krajka ODPORÚČANÁ ÚDRŽBA: Maximálna teplota prania do 40°C. Výrobok sa nesmie bieliť. Výrobok sa nesmie sušiť v bubnovej sušičke. Žehlenie pri maximálnej teplote 110°C ! Výrobok sa nesmie čistiť chemicky.

6,99 € 9,99 €